Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

ETKİNLİK 500 tl nakit kazan Pokerciler içerii!! | BETS10

davsanınız

✮Teğmen ✮
Onaylı Üye
Katılım
15 Tem 2019
Mesajlar
139
Türk Pokeri Bets10’da.

Üstelik 500 TL Nakit hediye.


Kampanyaya katıl ve Türk Pokeri oyna. Kazandıkça nakit biriktir, 100 TL olsun ve anında hesabına nakit geçsin, hem de tam 5 defa!
Kaçırmayın arkadaşlar!

260

Kampanya Şartları:
Kampanyaya dahil olabilmek için Kampanyaya Katıl butonuna tıklamalısınız.
Hasılat hesabınıza anında geçmez, öncelikle Türk Pokeri kısmında yeterli ölçüde poker puanı toplamanız gerekmektedir.
Vazgeçtiğiniz her 1 TL katkı 1 poker puanına denktir. Kampanyaya katıldıktan sonra Poker Puanlarınızın gidişatını Hesabım>Bonuslar sayfasının alt tarafında bulunan etkin bonuslar kısmından takip edebilirsiniz.
Poker mükâfatına hak kazanmak için toplamanız gereken puan ölçüsünü, ve bu puanların yüzde kaçını topladığınızı hesabım sayfasından, etkin bonuslarım kısmından takip edebilirsiniz
Her 400 TL katkı vazgeçtiğinizde hesabınıza 100 TL geçmektedir. Bu operasyon 5 sefer yinelenecektir.
Kampanya dahilinde kazandığınız tutarı istediğiniz biçimde kullanabilirsiniz.
Bu kampanyadan aksi belirtilmedikçe en fazla 500 TL alabilirsiniz ve bu kampanyadan her alıcı yalnızca bir defa yararlanabilir.
Bets10, kampanyayı suistimal ederek haksız hasılat elde etmeye çalışan ve/veya Bets10 genel koşullarını ve şartlarını ihlal eden kullanıcıların hesaplarını kapatma hakkını gizli meblağ.
Bets10 evvelden haber vermeksizin ve rastgele bir neden belirtmeksizin kampanyayı durdurma, iptal etme ve koşullarını değiştirme hakkını gizli tutar.