Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Bedava 100 Freespin Senin Olsun !

oyuncunuz

◄◄◄◄Başçavuş►►►►
Onaylı Üye
Katılım
16 Tem 2019
Mesajlar
117
:emoji_two_men_holding_hands: ARKADAŞINI GETİR. :emoji_two_women_holding_hands:

:emoji_boom:100 FREESPIN SENİN OLSUN ! :emoji_boom:

:emoji_ribbon: Güncel Giriş : http://bit.ly/SlotBarGuncel :emoji_ribbon:
DwKCx-KVYAEzv8m.jpg

1. SlotBar'a Sizin referansınızla abone olan ve min. 100 TL yatırım yapan dostlarınız için 100 Free Spin kazanabilirsiniz.

2. Bu bonustan yararlanmak isteyen kullanıcıların son 30 gün içerisinde en az 1 kez yatırım yapmış olması gerekmektedir.

3. abone yaptığınız dostunuzun yatırım reelleştirdiğinde canlı takviyeye bağlanarak kullanıcı isminizi belirtmeli ve referansınızı onaylamalıdır. abonelik tarihi 1 haftadan daha önceki olan kullanıcılar dostluk bonusuna dahil değildir.

4. Dostunuzun referansınızı onaylamasından hemen sonra bonusunuz hesabınıza ilave edilecektir. Bonusun bir çevirim koşulu bulunmadığı için istediğiniz alanda kullanabilir, hasılat elde edebilir veya sürükleyebilirsiniz.

5. 100 Free Spin ile elde edebileceğiniz maksimum hasılat, abone yaptığınız dostunuzun ilk yatırımı kadardır. Spinlerin bir kısmıyla hasılat sağlayıp, çekim arzı vermeniz halinde, hasılatınız maksimum hasılat meblağından fazlaysa düşürülecek ve kalan spinleriniz iptal edilecektir.

6. Bu bonusumuzdan ikinci bir dostunu abone yaparak tekerrür yararlanmak isteyen abonelerimizin; hem kendisinin, hem de ilk getirdiği azanın en az 2 yatırımı bulunması gerekmektedir.

7. Parasız bonuslarımız her azamız için bir kez ve aynı konut adresi, email adresi, IP adresi, aynı kredi kartı bilgileri ve ortak ağı işyeri, ortak WI-FI alanı gibi kullanan şahıslardan yalnızca bir bireye ve aynı aileden bir bireye verilebilir. SlotBar bu kaidelere uyulmadığını tespit ettiğinde tüm hasılatları ve oyunları yasaklama ve silme hakkına sahiptir.