Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çokbet

Onurksy

◄◄◄Üstçavuş►►►
Onaylı Üye
Katılım
14 Ağu 2019
Mesajlar
92
ÇOKBET DENEME BONUSU
Yeni üyelere 10TL FREEBET Çokbet’te
1. Freebet ‘inizi kullanabilmeniz icin min. 3’lu ve her secim oraninizin 1.30 ve uzeri oldugu maç öncesi kombine kupon olusturmaniz gerekmektedir.
2. Kurallar dahilinde ki kombine kuponunuzu olusturduktan sonra beliren ” Freebet ” secenegini aktif ederek freebetinizi kullanabilirsiniz.
3. Sitemize üyelik işlemi sırasında sizden istenilen bilgileri eksiksiz ve doğru şekilde doldurmuş olmanız gerekmektedir. Çekim işlemi sırasında üyelik bilgileri doğrulanmayan üyelerimizin bakiyeleri silinecektir.
4. FreeBet çevrimini tamamlayan üyelerimiz sitemize min 50₺ yatırım yaparak anapara çevrimi sonrası çekim yapabilirler.
Bu Bonusa Ait Kurallar Nelerdir?
1. Aynı IP adresini, aynı adres bilgilerini, aynı e-mail hesabını, aynı telefon numaraları vb. gibi kişisel bilgilerini paylaşan kullanıcıların sadece biri bu promosyondan faydalanabilecektir.
2. Sitemize üyelik işlemi sırasında sizden istenilen bilgileri eksiksiz ve doğru şekilde doldurmuş olmanız gerekmektedir. Çekim işlemi sırasında üyelik bilgileri doğrulanmayan üyelerimizin bakiyeleri silinecektir.
3. FreeBet’iniz ile çekim yapabileceğiniz maksimum miktarı 100₺’dir.
4. Genel Bonus Kuralları bu bonus kapsamına dahildir.