Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

ETKİNLİK Her Hafta 100 TL Bonus | ay boyu 400 tl bonus kazanma şansı Bets10

sonbahisbükücü

◄◄◄◄Başçavuş►►►►
Onaylı Üye
Katılım
19 Tem 2019
Mesajlar
127
Dünya çapında en çok kazandıran oyunlardan biri olarak bilinen Kazı Kazan, artık Bets10’da da kazandırıyor!.
Kazı Kazan oyna, her hafta 100 tl Bonus Kazan!

350 TL ve üzeri oyna, ANINDA 50 TL Bonus kazan.

Her hafta 100 TL bonus, ay boyunca toplam 400 TL bonus kazanabilirsin.

261

Kampanya Şatları:

Bu kampanya sadece Türkiye’de kayıtlı kullanıcılar için Temmuz ayı süresince her Pazartesi saat 14:00'dan Salı 23:59'a kadar geçerlidir.
Kampanyadan faydalanabilmek için yukarıyadaki belirtilen tarihler içerisinde Kazı Kazan oyunlarında en az 350 TL oynamanız gerekmektedir.
Kampanya Kazı Kazan lobisindeki tüm oyunlarda geçerlidir.
Oynadığınız her 350 TL için 50 TL Bonus ANINDA hesabınıza belirlenir. Her hafta toplamda maksimum 100 TL Bonus kazanabilirsiniz.
100 TL bonus kazanabilmek için toplamda 700 TL oynamanız gerekmektedir.
Bonuslar, hesabınıza belirlendikten sonra bonuslarınızı faal hale getirmeniz gerekmektedir. Bunun için anasayfamızın sağ üst köşesinde bulunan “Hesabım” menüsü altındaki “Bonuslarım” alternatifini tıklamanız ve alakalı bonus alternatifinin yanındaki “Bonusu Al” butonunu tıklamanız gerekmektedir.
Faal edilmeyen bonuslar kampanya bitiminde hesaplardan otomatik olarak silinecektir.
Bonusunuzun çevrim süresi için Genel Bonus Kaideleri geçerlidir.
Her kullanıcı bu kampanyadan sadece bir kez yararlanabilir ve bu kampanya başka bir kampanya ile kombine edilemez.
Kampanyadan faydalanabilmek için siteden çıkış yapıp tekerrür giriş yapınız.
Bets10 evvelden haber vermeksizin rastgele bir zamanda ve rastgele bir sebeple bu promosyonun Koşul ve Şartlarını değiştirme, promosyonu durdurma ve sona erdirme hakkını gizli meblağ.
Bonuslar kampanya süresi dahilinde yukarıyada belirtildiği biçimde alınmaması ve/veya kullanılmaması vaziyetinde hesaplardan otomatik olarak silinecektir.
Kampanyaya katılan kullanıcılarımız kazanmaları halinde tanıtım emeliyle ilk ad, soyadının ilk harfi ve kent bilgisinin yayınlanabileceğini kabul ederler.
Bets10 rastgele bir zamanda ve evvelden haber vermeksizin, rastgele bir sebeple kampanyayı durdurma, iptal etme ve koşullarını değiştirme hakkını gizli meblağ.
Bets10, kampanyayı suistimal ederek haksız hasılat elde etmeye çalışan ve/veya Bets10 genel koşullar ve şartlarını ihlal eden kullanıcıların hesaplarının kapatılma hakkını gizli meblağ.
Kampanya ile ilgilli rastgele bir ihtilaf yaşanması vaziyetinde Bets10 yönetimi tarafından alınacak karar sondur.