Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

FREE BONUS Piabet watsap frsipin30

Boyka99

〈Onbaşı〉
Onaylı Üye
Katılım
15 Tem 2019
Mesajlar
14
WHATSAPP FREESPİN YAĞMURU
  1. Bu promosyon sadece whatsapp hattı üzerinden aktarılmaktadır.
  2. Promosyona hak kazanabilmek için WhatsApp Numaramız: +31 684 915 321 kişi listenize ekledikten sonra ”piabetkazandırır” yazamanız yeterli olacaktır. Freespinleriniz kısa süre içinde hesabınıza eklenecektir.
  3. Bu promosyondan her üye sadece 1 defa faydalanabilir, bu promosyondan faydalanan üyelerin ikinici talepleri dikkate alınmayacaktır.
  4. Her üyeye eklenecek FreeSpin sayısı 30 ile sınırlıdır.
  5. FreeSpinler ile maksimum 250 TL kazanç sağlanabilir.
  6. Freespinden elde edilen kazançların çekilebilmesi için kazanılan tutarın 10 katının Casino oyunlarında çevrilmesi gerekmektedir.
  7. Freespinler yalnızca blood suckers, dead or alive ve wild wild west oyunlarında geçerlidir.
  8. Kullanıcının kural dışı faaliyetlerde bulunduğu yada hile yaptığı tespit edilir ise hiç bir mazeret belirtilmeden Piabet hesabı kapatılacaktır ve tüm bakiyesine el konulacaktır.
  9. Adana, Mersin,Denizli, Hatay, Manisa ve Sakarya(Adapazarı) yerleşim bölgelerindeki kullanıcılar ve Türkiye dışında bir ülke IPsi ile kayıt olan kullanıclar bu bonustan(yatırım bonusları dahil) faydalanamaz. Bonus aldıklarında bonus ve tüm kazançları iptal edilir.
  10. Tüm bonuslarda Bonus Genel Şartları geçerlidir.